Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Agenda 2020

Met deze agenda blijft u op de hoogte van wat er in het Biljart Centrum gebeurt. 

 

Februari 2020

Do. 06-02-20 De Grenspost 7 de Trots van Kluirendal 6 B2
Ma. 10-02-20 De Trots van Kluirendal 4 De Vink Ede 1 C1
Ma. 10-02-20 Rembrandt 2 D.V.S. 2 A
Ma. 10-02-20 B.v. de Trots van Kluirendal 13 Caramba 1 A
Di. 11-02-20 S&O PTT 3 de Trots van Kluirendal 9 C3
Di. 11-02-20 de Trots van Kluirendal 2 West-Peter 6 C3
Di. 11-02-20 Door Vriendschap Sterk 3 De Grenspost 7 B2
Wo. 12-02-20 D.V. Jukebox 2 ’t Wur Tied Dart
Wo. 12-02-20 Klarendal Auslanders GK
Wo. 12-02-20 West-Arnhem 2 de Trots van Kluirendal 5 C3
Wo. 12-02-20 de Trots van Kluirendal 1 West-Peter 3 C2
Do. 13-02-20 Dicks Inn D.V. Jukebox 1 Dart
Do. 13-02-20 BV de Trots van Kluirendal 10 S&O PTT 5 R3
Do. 13-02-20 W.C.K. 1 West-Arnhem 1 C3
Do. 13-02-20 De Rhedense Leeuw 5 de Trots van Kluirendal 3 C3
Do. 13-02-20 Renkum 2 de Trots van Kluirendal 8 B2
Vr. 14-02-20 de Trots van Kluirendal 6 Renkum 3 B2
Vr. 14-02-20 Karssen Metals B.v. de Trots van Kluirendal 7 A
Za. 15-02-20 B.v. de Trots van Kluirendal 11 Topteam Goirle TT
Za. 15-02-20 Van Rossum Tegelwerken De Trots van Kluirendal D
Za. 15-02-20 K.O.T. Klarendal GK
Ma. 17-02-20 de Trots van Kluirendal 9 West-Peter 5 C3
Ma. 17-02-20 Hertog van Gelre 1 De Trots van Kluirendal 4 C1
Ma. 17-02-20 West-Peter 9 de Trots van Kluirendal 6 B2
Ma. 17-02-20 Rembrandt 4 B.v. de Trots van Kluirendal 13 A
Di. 18-02-20 T.O.G. Concordia 1 de Trots van Kluirendal 1 C2
Di. 18-02-20 de Trots van Kluirendal 8 West-Peter 8 B2
Di. 18-02-20 D.V.S. 1 De Kuul 1 B1
Wo. 19-02-20 D.V. Jukebox 2 DCP 1 Dart
Wo. 19-02-20 Renkum 9 West-Arnhem 2 C3
Wo. 19-02-20 D.V.S. 2 Grenspost 5 A
Wo. 19-02-20 B.v. de Trots van Kluirendal 7 Kort-oisterwijk 1 A
Do. 20-02-20 D.V. Jukebox 1 De Ballon Dart
Do. 20-02-20 de Trots van Kluirendal 3 Renkum 5 C3
Do. 20-02-20 West-Arnhem 5 de Trots van Kluirendal 2 C3
Vr. 21-02-20 West-Arnhem 3 Renkum 10 C4
Vr. 21-02-20 West-Arnhem 1 Sjonnie&`s Bar 1 C3
Vr. 21-02-20 Renkum 3 Door Vriendschap Sterk 3 B2
Vr. 21-02-20 OBK 1 De Trots van Kluirendal BBB
Za. 22-02-20 Terborgse Wijncentrale  B.v. de Trots van Kluirendal 11 TT
Ma. 24-02-20 De Trots van Kluirendal 4 Carambole 2 C1
Vr. 28-02-20 District Finale Bandstoten 1e klasse EV
Za. 29-02-20 District Finale Bandstoten 1e klasse EV
Za. 29-02-20 Klarendal De Mosterdboertjes GK
         
Maart 2020
         
Zo. 01-03-20 District Finale Bandstoten 1e klasse EV
Ma. 02-03-20 Carambole 1 De Trots van Kluirendal 4 C1
Ma. 02-03-20 B.v. de Trots van Kluirendal 13 D.V.S. 2 A
Ma. 02-03-20 De Trots van Kluirendal De Posthoorn 1 BBB
Di. 03-03-20 Door Vriendschap Sterk 3 West-Peter 9 B2
Di. 03-03-20 De Kuul 5 D.V.S. 1 B1
Wo. 04-03-20 Duiventil we drop D.V. Jukebox 2 Dart
Wo. 04-03-20 Elderhof 2 de Trots van Kluirendal 5 C3
Wo. 04-03-20 West-Arnhem 2 de Trots van Kluirendal 9 C3
Wo. 04-03-20 Paperclip 10 West-Arnhem 1 C3
Wo. 04-03-20 de Trots van Kluirendal 1 De Rhedense Leeuw 1 C2
Do. 05-03-20 Localdarts 5 D.V. Jukebox 1 Dart
Do. 05-03-20 Kriet Op Tied 2 BV de Trots van Kluirendal 10 R3
Do. 05-03-20 W.C.K. 1 de Trots van Kluirendal 3 C3
Do. 05-03-20 Rembrandt 3 B.v. de Trots van Kluirendal 7 A
Vr. 06-03-20 West-Arnhem 3 De Grenspost 8 C4
Vr. 06-03-20 de Trots van Kluirendal 6 de Trots van Kluirendal 8 B2
Za. 07-03-20 B.v. de Trots van Kluirendal 11 Moira  TT
Ma. 09-03-20 De Trots van Kluirendal 4 Olie B 1 C1
Ma. 09-03-20 Grenspost 5 B.v. de Trots van Kluirendal 13 A
Di. 10-03-20 S&O PTT 4 de Trots van Kluirendal 2 C3
Di. 10-03-20 de Trots van Kluirendal 8 Door Vriendschap Sterk 3 B2
Di. 10-03-20 D.V.S. 1 Caramba 3 B1
Wo. 11-03-20 de Trots van Kluirendal 5 Renkum 6 C3
Wo. 11-03-20 de Trots van Kluirendal 1 Paperclip 7 C2
Wo. 11-03-20 Petersberg 2 de Trots van Kluirendal 6 B2
Wo. 11-03-20 D.V.S. 2 West-Peter 7 A
Wo. 11-03-20 B.v. de Trots van Kluirendal 7 Rembrandt 2 A
Do. 12-03-20 D.V. Jukebox 1 Keijzer 13 Dart
Wo. 12-03-20 D.V. Jukebox 2 DC de Viersprong Dart
Do. 12-03-20 BV de Trots van Kluirendal 10 De Rhedense Leeuw 10 R3
Do. 12-03-20 De Rhedense Leeuw 7 West-Arnhem 3 C4
Do. 12-03-20 St. Marten 2 West-Arnhem 2 C3
Do. 12-03-20 de Trots van Kluirendal 3 Sjonnie&`s Bar 1 C3
Do. 12-03-20 De Zon 4 De Trots van Kluirendal BBB
Vr. 13-03-20 West-Arnhem 1 West-Peter 6 C3
Za. 14-03-20 Exalto HWA Alblasserdam B.v. de Trots van Kluirendal 11 TT
Za. 14-03-20 De Trots van Kluirendal BV Cortini Automotive 2 D
Za. 14-03-20 The Boys Klarendal GK
Ma. 16-03-20 De Pomerans 1 De Trots van Kluirendal 4 C1
Ma. 16-03-20 Rembrandt 1 D.V.S. 2 A
Ma. 16-03-20 Rembrandt 2 B.v. de Trots van Kluirendal 13 A
Ma. 16-03-20 B.v. de Trots van Kluirendal 7 Moira A
Ma. 16-03-20 De Trots van Kluirendal Vriendenkring 6 BBB
Di. 17-03-20 de Trots van Kluirendal 2 De Rhedense Leeuw 4 C3
Di. 17-03-20 Door Vriendschap Sterk 3 Petersberg 2 B2
Di. 17-03-20 De Grenspost 9 de Trots van Kluirendal 6 B2
Wo. 18-03-20 de Trots van Kluirendal 5 West-Peter 4 C3
Wo. 18-03-20 Elderhof 2 de Trots van Kluirendal 9 C3
Wo. 18-03-20 West-Arnhem 2 Rembrandt 6 C3
Wo. 18-03-20 Paperclip 10 de Trots van Kluirendal 3 C3
Wo. 18-03-20 Paperclip 9 de Trots van Kluirendal 1 C2
Wo. 18-03-20 De Grenspost 3 de Trots van Kluirendal 8 B2
Do. 19-03-20 BV de Trots van Kluirendal 10 Paperclip 3 R3
Vr. 20-03-20 West-Arnhem 3 Petersberg 4 C4
Vr. 20-03-20 Petersberg 1 D.V.S. 1 B1
Za. 21-03-20 B.v. de Trots van Kluirendal 11 Hektisch Biljartschool / BV `75 TT
Za. 21-03-20 De Trots van Kluirendal Cues & Darts 2 D
Ma. 23-03-20 de Trots van Kluirendal 9 Renkum 6 C3
Ma. 23-03-20 De Trots van Kluirendal 4 Kumpul Bola 1 C1
Ma. 23-03-20 B.v. de Trots van Kluirendal 13 West-Peter 7 A
Di. 24-03-20 S&O PTT 3 West-Arnhem 2 C3
Di. 24-03-20 De Grenspost 9 Door Vriendschap Sterk 3 B2
Di. 24-03-20 D.V.S. 1 Zeldenrust 1 B1
Di. 24-03-20 Raadskelder 2 De Trots van Kluirendal BBB
Wo. 25-03-20 Wat & ½ Wat D.V. Jukebox 2 Dart
Wo. 25-03-20 de Trots van Kluirendal 5 De Rhedense Leeuw 3 C3
Wo. 25-03-20 de Trots van Kluirendal 1 West-Peter 1 C2
Wo. 25-03-20 D.V.S. 2 Karssen Metals A
Do. 26-03-20 Localdarts 4 D.V. Jukebox 1 Dart
Do. 26-03-20 BV de Trots van Kluirendal 10 De Rhedense Leeuw 11 R3
Do. 26-03-20 Renkum 11 West-Arnhem 3 C4
Do. 26-03-20 de Trots van Kluirendal 3 West-Peter 6 C3
Do. 26-03-20 De Rhedense Leeuw 5 de Trots van Kluirendal 2 C3
Do. 26-03-20 Kaketoe 1 B.v. de Trots van Kluirendal 7 A
Vr. 27-03-20 West-Arnhem 1 De Rhedense Leeuw 4 C3
Vr. 27-03-20 P.C. Kamp Scheeps- en Konstruktiewerken B.V. De Trots van Kluirendal D
Za. 28-03-20 Klarendal Slootermeer GK
Ma. 30-03-20 Rembrandt 1 B.v. de Trots van Kluirendal 13 A
Ma. 30-03-20 De Trots van Kluirendal De Bongerd 3 BBB
Di. 31-03-20 de Trots van Kluirendal 2 West-Arnhem 1 C3
Di. 31-03-20 de Trots van Kluirendal 8 De Grenspost 7 B2